T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ÜSKÜDAR - İstanbul Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü

ULUSLARARASI KUYUMCULUK İHTİSAS FUARINDAYIZ

              

Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü Özel Tasarımları

 

 İstanbul Jewelry Show’da Sergilenecek…

 

 

İstanbul Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü kuyumculuk atölyesinde titizlikle hazırlanan özel tasarım ürünler, 46. İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarında sergilenecek…

 

 

İstanbul Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü 22 - 25 Mart tarihlerinde, UBM Rotaforte Uluslararası Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen, mücevher ve saat dünyasının en önemli etkinliği olan İstanbul Jewelry Show’da özel tasarım ürünlerini sergileyecek.

 

Doğu Avrupa´dan Yakın Asya´ya, Rusya´dan Ortadoğu´ya Kuzey Afrika´dan Türki Cumhuriyetlere kadar sektörün önemli firmalarıyla tanışma ve işbirliği imkânı sağlayan ve yılda iki kez düzenlenen fuar Mart ayında 46. kez kapılarını sektör profesyonellerine açıyor.

 

Altın, mücevher, pırlanta, renkli taş, değerli taş, inci, gümüş takı, saat, aydınlatma ve benzeri ürün gruplarının yer aldığı İstanbul Jewelry Show’da İstanbul Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü de kolye, küpe, yüzük gibi özel tasarım ürünlerini sergileyecek.

 

CNR Expo’daki fuarın girişi 22-25 Mart tarihleri arasında davetiyeli misafirler ve tüm sektör profesyonellerine ücretsizdir.

 

İstanbul Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü özel tasarım ürünlerini 5. Hall 5U76 Nolu Stantta görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

İletişim

İstanbul Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü

+90 216 321 77 95

 

 

13-03-2018

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 13.03.2018 - Güncelleme: 20.03.2018 09:48 - Görüntülenme: 75
  Beğen | 0  kişi beğendi